Портнов заявив, що проти Порошенка порушили справу і на Панамі

Портнов заявив, що проти Порошенка порушили справу і на Панамі Фото: zib.com.ua

"Наша робота з панамським адвокатами досягла першого результату – спеціальний прокурор республіки Панама порушив кримінальну справу за ст. 254 Кримінального Кодексу Панами — злочин проти економічного порядку у вигляді відмивання злочинних доходів", — зазнчив Портнов на своєму Telegram-каналі. Об этом сообщает ukr-efir.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Портнова, справу порушили після його письмових свідчень під присягою про те, що Порошенко і його оточення використовували Панаму для приховування злочинних доходів, активів і власності, несплати податків до українського бюджету і відмивання коштів.

"Ми чекаємо активності панамської влади по всіх напрямках діяльності компаній Порошенка, його банківських рахунків, торгових і комерційних операцій", — сказав юрист.

Портнов також висловив сподівання, що після призначення нового генпрокурора України міжнародні служби ГПУ на офіційному рівні звернуться з клопотанням про арешт рахунків і активів Порошенко по всьому світу.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідування розслідує можливі факти організації незаконного переправлення через державний кордон України п’ятого президента Петро Порошенка.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/portnov_zayavyv_shcho_proty_poroshenka_porushyly_spravu_i_na_panami_298687.html”

Вход

Меню пользователя

Loading...