У РФ видали віршовану "конституцію" для дітей, де заримували антиукраїнську пропаганду


Росія створила для своїх школярів віршований ілюстрований переказ преамбули та перших двох глав Конституції РФ, що готує дітей до імовірної смерті на війні "за Росію"

Про це пишуть російські ЗМІ. Об этом сообщает drinktime.in.ua со ссылкой на СМИ.

Над посібником "Конституція Росії у віршах і картинках для дітей" працювали експерти ради федерації РФ та юристи.

Посібник являє собою віршований ілюстрований переказ преамбули та перших двох глав Конституції РФ ("Основи конституційного ладу" і "Права та свободи людини і громадянина"), а також приклади застосування документа у вигляді виписок з різних справ Лісового судочинства.

"Попри те, що посібник адресований школярам, автори не забувають нагадати про загальний військовий обов’язок", — пише видання і наводить уривок, з якого видно, як дітей програмують на військову тематику.

"Когда в твоей защите будет

Нуждаться Родина твоя,

Рука агрессора нависнет,

Сгустятся в небе облака,

Ты на её защиту встанешь

И в руку ты ружьё возмёшь

И будешь защищать Россию,

А может, за неё падёшь."

Ілюструючи право використовувати рідну мову, автори наводять як негативний приклад Україну:

"Теперь война на Украине,

Где русских тоже много есть,

А им язык их запретили

И разожгли войну и месть".

Регіональній владі РФ вже направили рекомендаційний лист з проханням "розглянути можливість впровадження навчального посібника "Конституція Росії у віршах і картинках для дітей" за підписом голови комітету Ради Федерації з регламенту та організації парламентської діяльності В’ячеслава Тимченка. Рішення використовувати посібник вже ухвалили в Івановської області РФ.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/07/u_rf_stvoryly_virshovanu_konstytuciyu_dlya_ditey_de_zarymuvaly_antyukrayinsku_propagandu”

Вход

Меню пользователя

Loading...