В НБУ дали тривожний прогноз для України

Спроби Національного банку України штучним чином знизити рівень інфляції в країні за допомогою жорсткої монетарної політики привели до ряду вкрай негативних наслідків для економіки.

Про це у себе в Facebook повідомив голова Наглядової ради Національного банку України Богдан Данилишин, передають .

Так, за його словами, в Україні почало падати промислове виробництво, зростає рівень дефіциту зовнішньої торгівлі і безробіття.

"У низькій інфляції минулого року є зворотна сторона. Негативна. Шість місяців поспіль падає промислове виробництво, причому в листопаді промвиробництво впало на 7,5% до листопада 2018 року. Ціни виробників за 11 місяців знизились на 4%, в т.ч. у добувній промисловості — на 19,8%, у переробній промисловості — на 4,9%. Промислова дефляція може стати тригером подальшого падіння промвиробництва. Знижується відношення кредитів реальному сектору економіки до ВВП, воно ставить 21% (у 2018 році — 24%). Дефіцит зовнішньої торгівля за 10 місяців 2019 року склав 9,95 млрд дол. Безробіття в листопаді зросло на 11,4% в порівнянні з жовтнем", — заявив керівник наглядової ради регулятора.

За словами Данилішина, ситуація, що склалася, через яку підприємства будуть змушені незабаром зупиняти виробництво і звільняти співробітників, а Україна ризикує втратити гроші через приплив спекулянтів на ринок ОВДП, є "бомбою уповільненої дії" в цілому для економіки країни.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-nbu-daly-tryvozhnyi-prohnoz-dlia-ukrainy-311013.html”

Вход

Меню пользователя

Loading...